Про компанію

Дельфін – основа чистоти

“DELPHIN”  ДБАЄ ПРО ЧИСТОТУ УКРАЇНСЬКИХ БАСЕЙНІВ, SPA, САУН І САНТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ З 2003 РОКУ

Ми піклуємося про всіх наших покупців і уважно ставимося до замовлень будь-якої складності - від невеликих партій для приватних володінь до великих аквапарків та інших місць громадського користування.

 
Ви можете купити необхідні кошти «Дельфін» прямо зараз або отримати кваліфіковану допомогу
 
Уважно підбираються товари для замовлення будь-якого обсягу - від приватного басейну до місць громадського використання

Засоби «Delphin»

1. Проходять подвійний контроль якості

4. Легко дозуються

2. Екологічно чисті і безпечні

5. Рекомендовані для використання в дитячих установах, безпечні для вагітних

3. Ідеально очищають воду і поверхні

6. Виробляються і фасуються в Німеччині

Правильний догляд за водою в вашому водоймищі - будь-то міні-ставок або розкішний басейн - не потребує багато зусиль, якщо ви довірите його «Дельфін». Екологічно безпечний, вироблений з німецькою пунктуальністю і повторно перевірений в Україні, «Дельфін» представляє широкий спектр засобів, здатних вирішити будь-яку проблему з водою басейну або ставка.

Хімія для басейну - занадто вузьке визначення для засобів «Дельфін», у виробництві яких використані сучасні технології та високоякісні матеріали. Безумовна ефективність, безпека для користувачів басейну і мешканців ставків з рибою, зручність зберігання і легкість в дозуванні коштів вже зробило «Дельфін» лідером європейського ринку. І виводить його на перші позиції в Україні: найвища якість і бездоганний сервіс, що передбачає індивідуальний підбір засобів і навіть надання «тест-драйву», завойовують все більше покупців. «Дельфіну» довіряють найдорожче - дітей та коханих.
 
Прохолодна, іскриста вода в басейні, гідромасажній ванні, плавальному або рибному ставку... Чи існує кращий запрошення до відпочинку? Надійний і вірний «Дельфін» захистить ваші щасливі години, продовживши задоволення. Адже по справжньому кристально-чиста вода буває тільки там, де є «Дельфін»!